VIENAS NUMERIS VISOJE LIETUVOJE 8 - 666 000 33
Plisuotos žaliuzės
 • 01
  01
 • 05
  05
 • 1377003761 cat1 10035
  1377003761 cat1 10035
 • plise 1
  plise 1
 • plissee vs1 vs2 2
  plissee vs1 vs2 2

Tai viena moderniausių ir universaliausių langų dengimo sistemų. Plisuota žaliuzė – tai plisuotas specialus audinys, gaminamas su dviem (viršutiniu ir apatiniu) profiliais.

Plisuotos žaliuzės tvirtinamos prie sienos, lubų, lango nišoje, prie lango rėmo, montuojamos prie stoglangio.

Plisuotos žaliuzės naudojamos:

 •  patalpų apšvietimo reguliavimui
 •  privatumo užtikrinimui
 •  apsaugai nuo saulės spindulių
 •  apsaugai nuo patalpų perkaitimo
 •  interjero dekoravimui

Išsirinkite sau tinkamiausias plisuotas žaliuzes:

PLISE STANDART – laisvai kabantis audinys su viršutiniu ir apatiniu profiliu. Virvelės ir viršutiniame profilyje imontuotas fiksatorius audinį pakelia, fiksuoja norimame aukštyje arba nuleidžia. Audinys laikikliais tvirtinamas prie sienos, lubų arba lango nišoje.

 
   

PLISE MODERN – tai plisuotas audinys, su viršutiniu ir apatiniu profiliu, montuojamas prie lango rėmo. Įtempiamas specialia virvelių sistema ir valdomas rankenėlėmis apatiniame ir viršutiniame profilyje.

Tokia plisuotų žaliuzių sistema galima dengti bet kurią lango dalį – apačioje, viršuje ar per vidurį.

 

 
   

PLISE FORM – puikus sprendimas įvairių geometrinių formų langų dengimui

 

AUDINIAI

 Plisuotoms žaliuzėms gaminti dažniausiai naudojami įvairaus tankio ir storio 100 % poliesterio, kombinuoti poliesterio ir stiklo pluošto audiniai.

Renkantis audinį reikia apibrėžti tikslą, kuriam įrengiamas plisuotos žaliuzės. Pirmiausia svarbu žinoti kiek norima patalpą tamsinti, ar plisuotos žaliuzės raštas ir spalva bus akcentas interjere (rekomenduojami ryškūs, įvairiaspalviai, raštuoti audiniai), ar tik minimaliai pastebima funkcinė lango sudedamoji dalis (rekomenduojami vienspalviai audiniai).

Žinotina, kad vidutinio tankumo, šviesūs audiniai apie 30% šviesos praleidžia, 50%  šviesos  atspindi ir  20% sugeria, tamsūs audiniai 10% šviesos praleidžia, 10%  šviesos  atspindi ir  80 % sugeria. (praleidžia+sugeria+atspindi=100%)

Tai reiškia, kad šviesus audinys patalpą užtamsins vidutiniškai, tačiau nemažai šviesos į patalpą „praleis“, o tamsus audinys stipriai pritemdys, tačiau gana stipriai įkais nuo saulės spindulių (80 % sugeria) – toks roletas tinkamas tokioms patalpoms, kurių langai negauna tiesioginių saulės spindulių, arba gauna trumpai.

Patalpoms, kurių langai apšviečiami saulės didžąją dalį dienos, kad apsisaugoti nuo perkaitimo, naudojami, kitaip dar vadinami – gumuoti audiniai (kita (lauko) pusė balta arba blizgi – maksimaliai atspindinti šviesą), bet dėl padidinto tankio nepralaidūs šviesai (praleidžia 0-5 % )